NOVEMBRI ÜRITUSED

13. novembril toimub taaskord töövarjupäev, mille raames on sul võimalik veeta päev Riigikogu Isamaa fraktsiooni liikme või ministriga. Valik on lai ning sul avaneb võimalus olla töövarjuks nii kogenud poliitikutele (Seeder, Reinsalu, Lukas) kui ka sellistele uustulnukatele nagu Üllar Saaremäe ja Raivo E. Tamm.

Selleks, et töövarjupäevast osa võtta täida hiljemalt 6. novembriks ankeet, mille leiad SIIT.

6. detsembril toimub Tallinnas Isamaa Noorteühendus ResPublica jõulupidu. Nii nagu eelmisel aastal veedame ka seekord mõnusalt aega ning arutame tuleva aasta plaane. Täpsema info saadame oma liikmetele lähinädalatel.

 

MIS ON VAHEPEAL TOIMUNUD?

4-6 oktoobril osalesid meie liikmed Josef, Armin, Kristin ja Karl Sander meie Leedu sõsarerakonna  Jaunųjų konservatorių lyga  korraldatud konverentsil “15 Years with NATO: Achievements and Future Threats”. Loe üritusest pikemalt SIIT.

24.-26. oktoobril osales ResPublica esimees Karl Sander Kase Londonis toimunud Nordic Conservative Student Unioni (NKSU) seminaril, mille peamiseks teemaks oli Brexit. Ürituse kohta on täpsemalt võimalik lugeda SIIT.

30. oktoobril kogunes meie Tallinna piirkond Isamaa kontoris, et arutada kliimapoliitikat endise ÜRO Keskkonnaasamblee presidendi Siim Kiisleriga.

 


HOIA END KURSIS RESPUBLICA TEGEVUSEGA:

https://www.facebook.com/NoorResPublica/

https://www.instagram.com/noor_respublica/