IRL Noored
IRL Noored shared Avatud Ühiskond's photo.5 days ago
Isamaa Noorteühenduse ResPublica aseesimees Karl Sander Kase osales Arvamusfestivali arutelus "Noored otsustajad kohalikes omavalitsustes".
IRL Noored
IRL Noored7 days ago
Isamaa Noorteühendus ResPublica teeb ettepaneku muuta II pensionisambaga liitumine vabatahtlikuks.

"Noorte soov panustada tänasesse – hariduse, perekonna ja laste hüvanguks – on tegelikult ratsionaalsem samm, kui panna raha hoiule fondi, kus see aasta-aastalt väärtust kaotab. Kui me lubame inimestel investeerida oma haridusse ja oma lastesse, loob see rahvuslikku rikkust, mille vilju saavad lõigata kõik tulevased pensionärid."
IRL Noored
IRL Noored added 2 new photos — with Josef Juske at Nelijärve Puhkekeskus.2 weeks ago
31. juulist kuni 2. augustini toimus Nelijärve Puhkekeskuses ENLi suvekool. Isamaa Noorteühendust ResPublica esindas Josef Juske, kelle sõnul oli see suurepärane kogemus. Erinevatest töötubadest ja paneelidest tõstis Josef esile „mindfulness“ töötoa, kus räägiti teadlikkusest ja mõtteviisi olulisusest.
1. augustil külastas suvekooli ka Karl Sander Kase, kes tutvustas erakondade noortekogude töötoas konservatiivset maailmavaadet.
#NoorResPublica #nooredpulti
IRL Noored
IRL Noored added 8 new photos.2 weeks ago
25-29 juuli toimus #EDS (European Democrat Students) suveülikool Itaalias linnas nimega Genova. Genova on mägine sadamalinn, kus arvatavasti sündis Christoph Kolumbus.

Isamaa Noorteühendusest ResPublica võtsid osa välissekretär Kristjan Ühtid ja Tallinna klubi juhatuse liige Josef Juske. Suveülikoolis valiti EDSi üldkogul uus juhatus ja esimees, esimeheks valiti valiti Virgilio Falco (Itaalia) ning peasekretäriks määrati Sara Alexandra Juriks (Norra).
#EDSSU #CouncilMeeting #Genova #Italy
IRL Noored
IRL Noored2 weeks ago
Meie aseesimees ja tänane sünnipäevalaps Karl Sander Kase arvas nii mõndagi Margus Tsahkna uitmõtetest: "Vaadates Eesti tänast poliitmaastikku on selge, et uusi tulijaid on tegelikult vähe. Selle asemel leiame palju lipukirjavahetusi ja ümberreastumisi. Needsamad «uued» tulijad esitlevad end vastujõuna senisele korrale, kuid tegelikkuses üritavad nad lõigata ümberreastumise abil lühiajalist poliitilist kasu."
IRL Noored
IRL Noored3 weeks ago
Birgit teeb puust ja punaselt (sini-mustalt) selgeks, mis meie teisipäevase Üldkogu tulemusel muutus ja miks muutus. Vaata videost!
IRL Noored