ResPublica
ResPublica3 days ago
Tartu Postimees kirjutas eile, et Tartu volikogu neli keskerakondlast sundisid erakonna fraktsiooni nõuniku alla kirjutama töölt lahkumise avaldust. ResPublica Tartu piirkonna liige Kristel Vissor kirjutab:

"Tartu Keskerakonnas toimuv on ületanud hea maitse piiri. Kas me tõesti kujutame ette, et volikogu fraktsiooni nõunik surutakse nurka ja sunnitakse lahkumisavaldusele alla kirjutama?

Kui töösuhet soovitakse lõpetada tuleb seda teha väärikalt ja viisakalt."
ResPublica
ResPublica is with Matis Pedak and 3 others.3 days ago
Eile kohtusime kaitseminister Jüri Luigega ning arutasime julgeolekuga seotud küsimusi. Rääkisime Lähis-Idas toimuvast, Eesti rollist ÜRO julgeolekunõukogus ja USA ning Venemaa mõjust maailmas.

Lisaks tänasime meie endist välissekretäri Kristjan Ühtidit pikaaegse panuse eest ResPublica tegevusse.

#isamaaonkaitstud
ResPublica
ResPublica2 weeks ago
"Võib tunduda julm või ülekohtune, kui viiakse ellu reforme, mis sunnivad inimest toime tulema ilma eestkosteta. Kuid hirm vastutuse ees ei vii meie ühiskonda edasi."
Karl Sander Kase meenutab põhitõdesid, mida peaksid mäletama ka Reforminoored. Pensionireform annab noortele inimestele vabaduse ja õigus valida, mida enda rahaga peale hakata.
ResPublica
ResPublica shared a post.3 weeks ago
Head vana-aasta lõppu! ResPublica esimees Karl Sander Kase kaardistas ära selle aasta olulisemad poliitika sündmused.
ResPublica
ResPublica3 weeks ago
Eile toimus heategevuslik Tantsumaraton 2019, kus osales ka ResPublica juhatuse liige Kätlin. Kokku tantsiti hea eesmärgi nimel 12 tundi. Ürituse eesmärgiks oli pühitseda liikumiskultuuri ning pöörata tähelepanu neile, kes on ühiskonnas nõrgemal positsioonil. Tantsupõrandal on võrdsed kõik, hoolimata füüsilisest seisundist või ettevalmistusest. Kõik ürituse tulud läksid Eesti Liikumispuuetega Inimeste Liidule.
ResPublica
ResPublica3 weeks ago
Viimsepäeva-kuulutajad dramatiseerivad olukorda üle ja tekitavad sellega asjatut paanikat, kirjutab ResPublica aseesimees Kätlin Kuldmaa.