ResPublica
ResPublica is with Gerli Lehe.2 days ago
Harju- ja Raplamaal vali Gerli Lehe - 1105!

Tere, olen Gerli Lehe ja kandideerin Riigikogu valimistel Harju- ja Raplamaa valimisringkonnas. Elan ja töötan Rae vallas. Olen omandanud koolieelse lasteasutuse õpetaja erialal kõrghariduse ning ametialast tööd olen teinud üle 10 aasta. 2017. aastal tunnustati mind Harjumaa ja Rae valla aasta õpetaja tiitliga.

Neli aastat olen olnud Rae valla Haridus ja kultuuri komisjonis, täna olen Rae valla sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni aseesimees. Lisaks sellele kuulun Rae vallavolikokku.
Riigikogu valmistel usalda oma hääl mulle, sest mul on soov ja tahe panustada oma teadmised Eesti rahva heaollu.

Hingelähedasteks teemadeks, mille eest Riigikogus töötades seisan on ühtne eestikeelne haridussüsteem, mis peab alguse saama just lasteaiast, sest see tagab muukeelsest peredest
pärit noortele hiljem tööelus võrdsed võimalused teistega.

- Seisan selle eest, et õpetaja kutse muutuks ühiskonnas väärikaks ametiks.
- Kahe lapse emana seisan selle eest, lastetoetused kasvaks vastavalt elukallidusele ja kaasajastatud saaksid ka puudega laste toetuste suurused.
- Seisan selle eest, et noortele ja tippsportlastele tuleb tagada head tingimused treeninguteks ja tõhusad tugiteenused toetamaks neid spordi tegemisel.
- Toetan maksurahu ja seda, et järgneva nelja aasta jooksul Eestis üldine maksukoormus ei tõuseks.

Valitsuse otsused on määravad meie laste arengus, seega iga otsus mõjutab oluliselt Eesti tulevikku. Neid otsuseid tuleb teha väga läbimõeldult ja suunaga tulevikku! Sellepärast tule
kindlasti valima. Valimiste päev on 3.märts.

Gerli Lehe Sinu kandidaat Harju- ja Raplamaal.
ResPublica
ResPublica5 days ago
Noored näevad ja teevad asju teistmoodi.

Kui sa hoolid mitmekülgsest ja kättesaadavast huviharidusest siis vali Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosas Karl Sander Kase .

Erinevad huviringid ja -tegevused on väga olulised. Seetõttu tuleb hoolitseda selle eest, et huviharidus oleks kättesaadav ja mitmekesine.
ResPublica
ResPublica added 10 new photos — with Cassidy-Angel Kõiv and Kristjan Ühtid in Barcelona, Spain.6 days ago
7-10 veebruar toimus Barcelonas #EDSi poolt korraldatud talveülikool. Seekord oli teemaks: "Natsionalismi ohtlikus 21. sajandil". Noortele käisid Kataloonia parlamendis rääkimas Hispaania Parlamendisaadikud Pablo Casado ja Teodoro Garcia ning Euroopa Parlamendi saadik Santiago Fisas. Isamaa Noorteühendust ResPublica esindasid Kristjan Ühtid ja Cassidy-Angel Kõiv.
Council Meetingu käigus võeti vastu kaks uut liikmesriiki. EDSi täisliikmeks sai Horvaatia ja vaatlejaliikmeks sai Albaania, kõigile suure üllatusena ei võetud liikmeks Luxenburgi.
#EDSWU #Catalonia #Barcelona #ResPublica
ResPublica
ResPublica is recommendations.6 days ago
Nendel valimistel anna oma hääl noortele!
Haaberstis, Põhja-Tallinnas ja Kristiines vali: Karl Sander Kase 1️⃣0️⃣6️⃣5️⃣
Tallinna Kesklinnas, Lasnamäel ja Pirital vali: Illimar Lepik von Wirén 1️⃣0️⃣8️⃣2️⃣
Harju- ja Raplamaa vali: Gerli Lehe 1️⃣1️⃣0️⃣5️⃣
Tartu linnas vali: Friedrich Kaasik 1️⃣1️⃣6️⃣3️⃣
Järva- ja Viljandimaal vali: Valter Vaha 1️⃣1️⃣4️⃣5️⃣
ResPublica
ResPublica
ResPublica2 weeks ago
Veebiportaal 4dimensioon tegi intervjuu erakondade noortekogude esimeestega. Birgit Remiküll selgitas, kuidas temast meie noortekogu liige sai.
ResPublica
ResPublica shared Tartu IRL Noored's post — feeling excited at Intellektika.2 weeks ago
Olime täna Tartus noortemessil Intellektika. Aitäh toreda päeva eest ja tere tulemast kõigile uutele liikmetele!

P.S. 3. märtsil vali Tartu linnas meie liige Friedrich Kaasik (pildil), kelle leiad Isamaa erakond nimekirjast numbriga 1163!