Soovin kandideerida ResPublica juhatuse liikmeks.

Minu tee noorteorganisatsioonidesse algas aastal 2017, mil liitusin Ida-Virumaa Noortekoguga. Samuti olin selles organisatsioonis ka aseesimees 2018. aastal. ResPublica liige olen olnud 2018. aasta augustist.

Olen esindanud ResPublicat mitmetel erinevatel Eesti Noorteühenduste liidu üritustel ja konverentsidel (2019 kevadseminar, konverents „Mõjus võrgustik“), 2018 detsembris Brüsselis ja 2019 augustis EDSi suveülikoolis Rumeenias. Samuti aitasin kaaskorraldada 2019 ResPublica kevadpäevi, mille raames olin peakorraldaja „Teeme ära 2019“ projektis. Samuti aitasin kaasa Euroopa parlamendi valimistel valimistelgis.

Minu motivatsioon kandideerida juhatusse on aktiivsed ja tegusad noored meie organisatsioonis. Meie ühised vaated panevad meid tegutsema. Näen ka meie organisatsiooni kui julge pealehakkajana, mis on end väljendanud ka meedias ning me ei jää aktuaalsetest diskussioonidest välja. Samuti sõbrad ja kogemused, mis olen selle lühikese ajaga organisatsioonis olles saanud on unustamatud. Samuti soovin esindada tulevikus ResPublicat nii kodumaistel kui ka rahvusvahelistel ürisustel.


Lugupidamisega
Karit Tuusula Mölder